Niosąca Ducha

0 Opinia(e) 

Stan w magazynie: niedostępny

Czas wysyłki:

Wysyłka gratis już od 200zł!

Nasza cena

24,90 zł

+ wysyłka już od 9,99zł

Ilość

Rok wydania: 2021, oprawa: broszurowa Strony: 200, Format: 200x140 mm
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Takiejksiążki o Maryi jeszcze nie było!Tolektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą poznać niezwykłą prawdę o MatceBożej.Czyda się pisać o Maryi w taki sposób, że czytelnik wciągnięty w wir opisywanychwydarzeń, osób i świadectw traci poczucie upływającego czasu i chce tylkojednego: by ta lektura trwała jak najdłużej? Małgorzata Forysiak udowadnia, żeto możliwe. Czytając tę książkę, dowiesz się m.in.:kimjest Pneumatofora i na czym polega fenomen Jej ikony;comiał na myśli św. Maksymilian Kolbe, gdy mówił, że istotąMaryijest Niepokalane Poczęcie;coo narodzinach Jezusa mówią apokryfy i mistyczki: św. Brygida, bł. KatarzynaEmmerich czy Maria z gredy;dlaczegoMaryja była obecna pod krzyżem, a zabrakło jej przy grobie;dlaczegoMaryja przeżyła aż trzy Pięćdziesiątnice;dlaczegodogmat o Wniebowzięciu Maryi przez wieki wzbudzał tak wielkie dyskusje ikontrowersje;dlaczegoczasy ostateczne będą należały do Ducha Świętego i Maryi.Autorkadoskonale odnajduje się w roli zarówno detektywa tropiącego i odkrywającegoniesamowite fakty z przeszłości, jak i kogoś, kto uważnie czyta i objaśniawspółczesnym językiem duchowe bogactwo dogmatów, wypowiedzi papieży, pismświętych i mistyków, a także współczesnych teologów. Jednak przede wszystkim taksiążka jest pięknym, przejmującym i osobistym świadectwem świadectwem miłoścido Maryi, która światu niesie Ducha.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj swoją opinię