Minecraft. Buduj mechanizmy.... Podr. mistrza

0 Opinia(e) 

Stan w magazynie: dostępne

Czas wysyłki:

Wysyłka gratis już od 200zł!

Nasza cena

40,89 zł

+ wysyłka już od 9,99zł

Ilość

Rok wydania: 2015, oprawa: broszurowa Strony: 200, Format: 15,8x23,5 cm
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Poznaj możliwości świata Minecraft! Buduj mechanizmy po mistrzowskuMinecraft jest najlepszym dowodem na to, że o sukcesie gry nie decyduje oprawa graficzna tylko pomysł i tak zwana grywalność. Na punkcie tej gry oszalał cały świat! Gdy przekraczasz próg Minecrafta, Twoim jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Przekonaj się sam!Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś w tę grę i zastanawia Cię jej fenomen, to trzymasz w rękach książkę, która na pewno Cię zaciekawi! Dowiedz się, czym jest Minecraft i jakie zasady panują w jego świecie. W trakcie lektury sprawdzisz, skąd można wziąć czerwony pył oraz w jaki sposób wykorzystać go do budowy najróżniejszych elementów: przekaźników, komparatorów, bramek logicznych czy tłoków. Zrozumiesz też, do czego są Ci potrzebne te wszystkie rzeczy i na czym polega istota gry. Ponadto dzięki tej książce nauczysz się tworzyć rozszerzenia Minecrafta. Każdy obecny i potencjalny fan świata Minecrafta koniecznie musi tu zajrzeć!Korzystaj z podstawowych elementów mechanicznych w rodzaju dźwigni, przycisków i lamp; zbuduj automatycznie otwierane drzwiTwórz bramki logiczne, zegary i T-Flip-FlopyBuduj zaawansowane mechanizmy podmieniacze bloków, ukryte drzwi, wyświetlacze siedmiosegmentowe i inneKorzystaj z dodatkowych elementów mechanicznych, takich jak tory, wagony, ciecze, leje i bloki poleceńZałóż własny serwer Minecrafta, by podzielić się swoim światem z innymi graczamiEdytuj światy Minecrafta w programie MCEditKontroluj świat Minecrafta programami w Pythonie na Raspberry PiTwórz kwantowe mechanizmy i efekty specjalne w modzie qCraftTwórz programowane w Lua komputery i żółwie w modzie ComputerCraftSkonfiguruj środowisko deweloperskie do tworzenia modów przy użyciu Forge i EclipseTwórz własne mody z nowymi blokami i przedmiotamiZbuduj mechanizmy, o jakich Ci się nie śniło!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj swoją opinię