Pierwsza gra - Zwierzątka AMD

0 Opinia(e) 

Stan w magazynie: dostępne

Czas wysyłki:

Wysyłka gratis już od 200zł!

Nasza cena

59,99 zł

+ wysyłka już od 9,99zł

Ilość

pudełko,200x200 mm
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Wprowadź swojego dwulatka w świat gier planszowych!Pierwsza graSeria gier dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. Dwulatek dynamicznierozwija się poznawczo, emocjonalnie i społecznie. To idealny moment nawprowadzenie pierwszych gier planszowych. Dostarczą one stymulacji w wieluaspektach rozwoju.ZwierzątkaGracze losują z woreczka figury i dopasowująje do zwierzątek na stole. Każdy stara się znaleźć figury pasujące do swojegozwierzątka, ale łatwo się pomylić i pomóc przeciwnikowi. Kto pierwszy zdobędziewszystkie figury, wygrywa. Dzieci poznają kształty za pomocą wzroku i dotyku.Ćwiczą przy tym dłonie i palce, czyli mała motorykę.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj swoją opinię